סדנאות והרצאות

רשימת הרצאות וסדנאות מבית איילת לגוף ולנפש

לחיות בריא - שאלה של החלטה

מה לא בריא בחיים שלנו? איך נחיה בריא? מה צריך להוריד או להפחית מהתפריט היומי שלנו ומה עלינו להוסיף אליו? מה הכמויות? מה התדירות? בהרצאה נעשה סדר במזונות שחשוב להכניס לתפריט, נבין אילו שמנים ושומנים טובים לנו וכיו"ב. מדובר בהרצאה בסיסית לאורח חיים בריא. למתחילים

חלבונים

למה נועדו החלבונים? מה תפקידם בגופנו? היכן הם נמצאים במזון? כמה עלינו לצרוך? נעשה סדר בין חלבונים מהחי לחלבונים מהצומח, נבין איזה חלבון הכי כדאי ובריא לנו לצרוך.

פחמימות

אילו סוגי פחמימות קיימים? מה ההבדל בניהם? האם אפשרי להתקיים ללא פחמימות? מהו אינדקס גליקמי של מזונות? מה אוכלים? כמה? אילו פחמימות מסייעות לתהליך של ירידה במשקל? אילו פחמימות מזיקות לתהליכי הבראה?

שומנים

נלמד על סוגי השומן הקיימים (רווי, בלתי רווי, טראנס...), נעשה סדר בבלאגן ונדע איזה שומן עלינו לצרוך, למה וכמה וכן איזה שמן עלינו לצרוך, מהו שמן טוב ומה לא.

מזונות על/סופר פוד

מה זה בכלל? מה כל כך סופר בהם? איפה הם נמצאים? איך צורכים אותם? כמה זה חשוב? מה זה עושה? איפה קונים? מה הכמות היומית המומלצת מכל אחד?

סדנת שייקים בריאים

מה ההבדל בין מיץ לשייק? מה היתרונות של כל אחד מהם? למי מומלץ לשתות שייק או מיץ? וכמובן שנתנסה בהכנת שייקים, נערבב, נמזג ונשקשק שייקים טעימים ובריאים.

סדנת ניקוי רעלים

המזון שאנחנו אוכלות רווי בחומרים מסוכנים ורעילים. הרעלים הללו נמצאים במזון שאנחנו אוכלות, במשקאות שאנחנו שותות, בקרמים שאנחנו מורחות על גופנו, בתרופות שאנחנו צורכות ואפילו באוויר שאנחנו נושמות. הרעלים מצטברים אצלנו בכבד, שלו יש תפקיד מכריע בפירוק ופינוי הרעלים מהגוף. הכבד כורע תחת העומס ומתקשה לתפקד ביעילות מירבית, וכך יוצא שחלק מהרעלים אינם מופרשים מהגוף, אלא מגיעים אל זרם הדם שלנו, משם לתאים, ועם הזמן, מצטברים ועלולים לגרום למחלות... זה הזמן לשנס מתניים ולקחת אחריות על הגוף שלנו ועל בריאותנו !!! בשני מפגשים נלמד מהו תהליך ניקוי, למה צריך ניקוי, איך מבצעים את הניקוי, אילו סוגי ניקוי יש, נקבל דגשים לתהליך, רשימת קניות ומתכונים.

סדנת בישול בריא

סדנאות הבישול הן חווייתיות, מעשירות ומלמדות. במהלך הסדנה נלמד להכין מנות טעימות, מגוונות, מזינות ובריאות, שיעזרו לנו לשמור על אורח חיים בריא יותר המותאם לגופנו. בסדנא נחשף לחומרי גלם יחודיים ונלמד להשתמש בהם ולשלב אותם במזון.

רוצה לרדת במשקל, להתחיל אורח חיים בריא או לעבור תהליך ניקוי רעלים?
השאירי פרטים

דילוג לתוכן