נטורופתית בראשון לציון

נטורופתית בראשון לציון היא נטורופתית הנוקטת בגישה הוליסטית לבריאות. נטורופתיה תומכת באדם לחיות אורח חיים בריא. יסודות הנטורופתיה מבוססים על החשיבות של תזונה בריאה, שתיית מים, אור שמש, פעילות גופנית מתונה וניהול מתח.

נטורופתית מומלצת

נטורופתית מומלצת שואפת לחנך את האדם לדאוג לבריאותו ולבריאות משפחתו, לצמצם את הסימפטומים של מחלות מסוימות, לתמוך ביכולת ההחלמה של הגוף ולאזן את הגוף בעזרת תזונה נטורופתית טבעית.ישנם מגוון טיפולים שנטורופתית מומלצת תמליץ לתמיכה. הטיפולים עשויים לכלול רפואה תזונתית, ייעוץ דיאטה, רפואת צמחים, הומאופתיה, ייעוץ באורח חיים וטיפולי מגע, כגון עיסוי,רפלקסולוגיה ועוד.

הערכה של נטורופתית בראשון לציון

נטורופתית בראשון לציון תשאל אותך לגבי התזונה, אורח החיים שלך, הרקע המשפחתי והסביבה, כמו גם על ההיסטוריה של מחלות או תלונות. לאחר לקיחת היסטוריה בריאותית מפורטת, הנטורופתית עשויה להשתמש בטכניקות שונות ומגוונת שאחת מהן היא תזונה נטורופתית.

נטורופתית מוסמכת משתמשת במגוון טכניקות לא פולשניות ואלו כוללות בן היתר ייעוץ תזונה, מכיוון שתזונה לקויה מונעת מהגוף לתפקד היטב ועלולה לגרום להצטברות של רעלים העלולים להוביל למגוון מחלות. נטורופתית במרכז תמליץ לאכול מזון מלא, טרי ולא מעובד.  בנוסף השימוש בצמחי מרפא יכול לתמוך בגוף. נטורופתית מוסמכת משתמשת בטכניקות ייעוץ המופנות לבעיות רגשיות ומתח שעלולות להפריע לתהליך הריפוי. טכניקות ייעוץ ברוב המקרים יכללו אסטרטגיות לניהול מתחים ואימון חיים.

שיקולים מיוחדים לנטורופתית במרכז

נטורופתיה יכולה לטפל במקרים רבים של מחלות כרוניות, מחלות אוטואימוניות, מחלות מעיים דלקתיות, מחלות נשיות (שחלות פובליציסטיות, תסמונת קדם ויסתית) ועוד.|
ממליצה לכן לפנות לאיילת מאיילת לגוף ולנפש נטורופתית מוסמכת המתמחה בירידה במשקל, אורח חיים בריא, תזונה נטורופתית נשית ותהליכי ניקוי של רעלים מהגוף.

 

רוצה לרדת במשקל, להתחיל אורח חיים בריא או לעבור תהליך ניקוי רעלים?
השאירי פרטים

דילוג לתוכן