תזונה נכונה ואורח חיים בריא

 

תזונה נכונה ואורח חיים בריא חיוני לגוף כדי שהגוף יהיה מסוגל להדוף זיהומים ולתפקד כראוי. אנשים רבים מוותרים על אכילה בריאה מסיבות שונות, כולל חוסר ידע, לוחות זמנים שלא מאפשרים להם לתכנן נכון את הארוחות ואת מה שהם מכניסים לפה.
ישנם אנשים המעדיפים להכניס ארוחה קנויה למיקרוגל או לקנות פסט- פוד מאשר לתכנן תפריט לאורח חיים בריא.
אחד היתרונות המרכזיים  של תזונה נכונה ואורח חיים בריא הוא אנרגיה מוגברת ובהירות נפשית. הסיבה לכך היא שהגוף סוף סוף מקבל את כל המאקרו והמיקרו חומרים הדרושים לו כדי לתפקד כראוי ולהצעיר את עצמו ברמה התאית.

מהו אורח חיים בריא

אורח חיים בריא בבסיס זה תזונה נכונה (לאו דווקא ספירת קלוריות), החלפת מזונות "רעים" שמזיקים לגוף במזונות בריאים לגוף וזאת בעזרת תפריט לאורח חיים בריא המסופק על ידי נטורופתית מוסמכת, ובשילוב מתון של פעילות גופנית.

תפריט לאורח חיים בריא

תפריט לאורח חיים בריא מבוסס בעיקרו על מאכלים, טבעיים, על הבנה כיצד להחליף מזונות רעים פחות טובים למאכלים טובים יותר ולהבין את דרישות התזונה הספציפיות של גופך לרמת הפעילות היומיומית שלך.
לדוגמא אנשים הסובלים מעודף משקל יבחינו בירידה במשקלם לאורך הזמן. הסיבה לכך היא שמזונות שומניים, לא מזינים אותם ואת גופם והם יוחלפו במאכלים בריאים עם הרבה ויטמינים ומינרלים. שיזינו אותם ויהוו מקור לאנרגיה.
אנשים מדווחים על רמות אנרגיה גבוהות יותר לאורך היום ועל שינה טובה ואיכותית יותר בעקבות המעבר לתפריט בריא יותר ומזין יותר.

איך לשמור על אורח חיים בריא כיום

שוב, כפי שתיארתי, שמירה על אורח חיים בריא כולל בעיקר שינוי בתפריט למזונות טבעיים יותר ומעובדים פחות, הקפדה על שתיית מים לאורך היום ושילוב של פעילות גופנית מגוונת במהלך השבוע. כל אלה יביא לשיפור רמות האנרגיה והבהירות הנפשית, הפחתת המשקל, שיפור השינה והקטנת הסיכון ללחץ דם גבוה וסוכרת.

לסיכום אומר כי כדי לדעת מהו אורח חיים בריא וכדי להבין איך לשמור על אורח חיים בריא, מומלץ לפנות לאיילת, מ"איילת לגוף ולנפש", נטורופתית מוסמכת, המתמחה בירידה במשקל, אורח חיים בריא ותהליכי ניקוי של רעלים מהגוף.

רוצה לרדת במשקל, להתחיל אורח חיים בריא או לעבור תהליך ניקוי רעלים?
השאירי פרטים

דילוג לתוכן