איך מנקים את הגוף מרעלים

השאלה איך מנקים את הגוף מרעלים היא נושא שנדון על ידי אנשים וארגונים רבים ושונים. עם כל המידע הסותר בחוץ, יכול להיות שקשה לגלות איזה מידע הוא לגיטימי.
המילה "ניקוי רעלים" שימשה בצורות שונות במשך מאות שנים, כאשר ההיסטוריה המתועדת הקדומה ביותר מתחילה ביוון העתיקה ורומא. יש הרבה טענות ומיתוסים לגבי ניקוי רעלים, אבל מה אומר המדע? אנו נתמקד באחת מהשיטות הפופולריות ביותר לניקוי הגוף מרעלים.

רעלים הם תוצר לוואי טבעי של הסביבה והמזון שלנו. הם נכנסים לגוף באמצעות שאיפה, בליעה או ספיגה.
ניתן להסיר רעלים אלו מהגוף על ידי הפרשה או חילוף חומרים. הפרשה מתרחשת כאשר רעלים מסולקים מהגוף באמצעות שתן, זיעה, צואה, נשימה ודמעות. מטבוליזם הוא תהליך שבו חומרים נהרסים או משתנים לחומרים אחרים בתוך הגוף. על מנת לנקות את הגוף מרעלים, חשוב להקפיד על תזונה מספקת עם הרבה פירות וירקות וכן לשתות הרבה מים כל יום.
גוף האדם מורכב מאיברים שונים שצריכים לעבוד בהרמוניה כדי שיתפקד כראוי. כל האיברים חשובים, אבל אלו שמנקים את הגוף הם קריטיים. תחשוב מה היה קורה אם הריאות שלך לא יעבדו? האם הייתם מסוגלים לשרוד? כנראה שלא.
הכליות, הכבד, המעי הדק והמעי הגס הם חלק מהאיברים המנקים את הגוף מרעלים. הכליות מסננות חומרי פסולת מהדם בעוד שהכבד מסיר חומרים מזיקים מהמזון לפני שהם נספגים במחזור הדם. המעי הדק מנקה את חומרי המזון שאנו אוכלים על ידי ספיגת חומרים מזינים וייצור צואה שעוברת דרכה והופכת לצואה.

ניקוי הגוף מסוכר

על מנת לשמור על גוף בריא ולבצע תהליך של ניקוי הגוף מסוכר חשוב לעשות בחירות מזון טובות. אחד הדברים החשובים ביותר שיש להימנע מהם הוא תוספת סוכר.
סוכר מוסף הוא סוג של סוכר שאינו מופיע באופן טבעי במזונות ומשקאות. הבעיה עם תוספת סוכרים היא שהם יכולים בקלות לתרום לעודף קלוריות ועלייה לא בריאה במשקל, וחס וחלילה גם להוביל לסוכרת, מחלות לב ובעיות בריאותיות אחרות. סוכרים מוספים נמצאים בדרך כלל במוצרי מזון מעובדים כמו דגנים, חטיפים, משקאות ממותקים ומאפים כמו עוגיות ועוגות.
אסטרטגיה מומלצת להימנעות מתוספת סוכר ולבצע תהליך של ניקוי הגוף מסוכר כוללת ביטול משקאות עתירי קלוריות באמצעות החלפתם במים. הגבלת חטיפים עם דגנים מעודנים כמו קרקרים או דגנים; החלפת קינוחים בפירות טריים או הימנעות מראש באכילה או צריכה של מאכלים עתירי סוכר .
עלינו לזכור שסוכר לא נמצא רק בסוכריות או בקינוחים. ניתן למצוא אותו בסוגים רבים אחרים של מזון, ולכן זה עוזר לקרוא את המרכיבים לפני רכישת המוצר.

ניקוי אלכוהול מהגוף

ניקוי אלכוהול מהגוף אינו קל כמו שזה נשמע. אלכוהול חודר לזרם הדם שלנו ומופץ בכל הגוף, מה שאומר שלא ניתן להסירו בנשימה פשוטה או במתן שתן.
כאשר צורכים אלכוהול, הוא מתרוקן מהקיבה ומהמעיים לזרם הדם, שם הוא מגיע לכבד דרך וריד השער.
אנזימי הכבד מפרקים או מבצעים חילוף חומרים של אלכוהול כך שניתן לסלק אותו במתן שתן או זיעה.
אבל אם אתה שותה יותר מדי אלכוהול, הכבד שלך יתחיל להינזק.
אם אתה רוצה לעבור ניקוי אלכוהול מהגוף אז אתה יכול לנסות דיאטה נטורופתית אשר מנקה את גופך מרעלים ומפטרת מכל החומרים הרעילים בגוף שלך.
דיאטה נטורופתית יכולה לעזור לך לנקות את האלכוהול מגופך על ידי שיפור תפקודי הכבד וזרימת הדם.
מומלץ להקפיד על מים, תה צמחים ומיצי ירקות תוך כדי דיאטה נטורופתית. הפחיתו עוד יותר את צריכת המזון המעובד, מזון מטוגן, בשר, מוצרי חלב ושמנים כבדים.
חשוב מאוד להבין שניקוי אלכוהול מהגוף בעזרת תזונה נטורופתית לא יגרום לך להתפכח שוב. תהליך זה יסיר רעלים מגופך.

מיצי ירקות לניקוי רעלים

ירקות הם הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לאכול כדי לשמור על חילוף החומרים שלך בשיאו. מכיוון הירקות עשירים בויטמינים, מינרלים, חומרים מזינים ואנזימים, הם מהווים חלק חשוב מהתזונה. זה גם בריא כי זה מונע סרטן ומחלות אחרות.
מיצי ירקות הם דרך מצוינת לניקוי רעלים מהגוף שלך אם אתה רוצה לרדת במשקל או לשמור על המשקל שלך בטווח בריא. אתה יכול לנקות את הגוף שלך על ידי אכילת ירקות טריים כמו שעועית ירוקה, ברוקולי ומלפפון שיעזרו לך להיפטר מכל הרעלים בגופך. ירקות אלו מסייעים גם בחיזוק המערכת החיסונית. אם אתה רוצה ללכת לניקוי רעלים דרך מיצים אז שתה שייקים ירוקים או מיץ ירקות שלא רק יגרום לך להרגיש טוב יותר אלא גם יגרום לך להיות בריא יותר.

לסיכום, ישנם דרכים מגוונות שעוזרות לגוף להיפטר מרעלים. על מנת לעבור תהליך שכזה רצוי להתייעץ ולעבור תהליך עם נטורופתית מוסמכת שתדריך ותסייע בדרך, לפרטים ומידע נוסף השאירו פרטים בטופס ואנו נחזור אליכם.

רוצה לרדת במשקל, להתחיל אורח חיים בריא או לעבור תהליך ניקוי רעלים?

השאירי פרטים

רוצה לרדת במשקל, להתחיל אורח חיים בריא או לעבור תהליך ניקוי רעלים?
השאירי פרטים

דילוג לתוכן