ירידה נכונה במשקל

תהליך ירידה נכונה במשקל

חיפשת דרך לרדת במשקל שלא רק תניב לך תוצאות מעולות, אלא שגם תהיה קלה יחסית לביצוע? הנה כמה רעיונות פשוטים שיעזרו לך להתחיל היום.
תוכנית הרזיה נכונה היא משהו שכמעט כולם היו רוצים לקבל. זה יכול להיות קשה למצוא את התוכנית המושלמת לצרכים שלך כי יש כל כך הרבה בחוץ, אבל זה לא חייב להיות קשה!
ישנן ארבע שאלות עיקריות שצריך לענות עליהן לפני שמחליטים על התוכנית המושלמת. שאלות אלו הן כמה משקל את צריכה או רוצה לרדת? איך התזונה הנוכחית שלך? איזו שגרת פעילות גופנית יש לך כרגע? כמה זמן את רוצה שהתוכנית הזו תימשך?
חשוב קודם כל לדעת שירידה נכונה במשקל אינה קשורה ל"דיאטה" או "לאכול פחות" אלא בשינוי האופן שבו הגוף שלך מעבד מזון.
ירידה נכונה במשקל מתחילה בהקפדה על אכילת הכמות הנכונה של קלוריות בכל יום. את יכולה לעשות זאת על ידי ניהול יומן מזון כדי שתוכלי לעקוב אחר מה שאת אוכלת וכמה קלוריות יש במזון אותו את צורכת.
את גם צריכה לחשוב על הדיאטה שלך יותר מאשר רק מה שאת אוכלת, אלא גם באיזו שעה ביום, כמה ממנה, וכיצד הגוף שלך מעבד אותה.

מהן הסיבות לחוסר ירידה במשקל

חוסר ירידה במשקל היא בעיה שכיחה בעולם. אנשים הסובלים מהשמנת יתר עלולים להתקשות לרדת במשקל, וייתכן שחסרה להם המוטיבציה לעשות זאת.
את הסיבות לחוסר ירידה במשקל ניתן לסווג לגורמים פסיכולוגיים ופיזיים. גורמים פסיכולוגיים כמו סטיגמה של השמנת יתר, חוסר שביעות רצון מהגוף, התמכרות לאוכל ודימוי עצמי נמוך יכולים להוביל לחוסר ירידה במשקל על ידי כך שאנשים מרגישים רע עם עצמם או מונעים מהם לקבל החלטות בריאות. גורמים פיזיים כמו הרגלי חיים וגנטיקה יכולים גם הם לתרום לחוסר ירידה במשקל על ידי הגדלת צריכת הקלוריות או הפחתת הוצאת האנרגיה.
סעיפים אלו יכסו את הסיבות לחוסר ירידה במשקל. נדבר על מדוע אנשים עלולים לא לרדת במשקל למרות הרגלי התזונה והפעילות הגופנית הבריאה שלהם.

1) מתח: רמות מתח גבוהות עלולות להוביל להרגלי אכילה לא בריאים, שעלולים להשפיע על חילוף החומרים בגופכם ולהקשות על הירידה במשקל.

2) חוסר שינה: מחקרים הראו שאנשים שישנים שש שעות בלילה אוכלים 300 קלוריות יותר ביום מאשר אלו שישנים שמונה שעות ביממה. הסיבה לכך היא שחוסר שינה מאט את חילוף החומרים בגוף ומגביר את כאבי הרעב, מה שמקשה על הירידה במשקל כמו גם לשמור על המשקל.

3) אכילה רגשית: אנשים פונים לאוכל כדרך להתמודד עם מצוקה רגשית. במקרים אלו, אכילה רגשית אינה מספקת כל ערך תזונתי.

ירידה גדולה במשקל

תעשיית הירידה במשקל ראתה שינויים רבים במהלך 20 השנים האחרונות. מה שהיה פעם תעשיית דיאטה היא כיום תעשייה שמתמקדת יותר בבריאות. יותר אנשים רוצים לרדת במשקל עם מזונות שהם פחות מגבילים, או עם דיאטות בנות קיימא יותר.
הדבר החשוב ביותר לדעת על ירידה גדולה במשקל הוא שיותר אנשים נאבקים עם השמנת יתר, סוכרת ומחלות לב.
ירידה במשקל היא מטרה שיש לאנשים רבים. ישנן דיאטות שונות, שגרות פעילות גופנית ותוכניות שיעזרו לך לרדת במשקל.
המפתח לירידה גדולה במשקל הוא להבין מה הגוף שלך צריך כדי להיות בריא. המפתח לדיאטה הוא אכילה מודעת שמשמעותה להיות מודעים למזון שאתה אוכל כדי שתוכל לעשות בחירות טובות יותר.

תוכנית אוכל לירידה במשקל

תוכנית אוכל לירידה במשקל היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל תוכנית הרזיה. חלק זה ידון בחשיבותה של תוכנית האכילה וכיצד לגרום לה לעבוד עבורך.
דיאטה מעוצבת יכולה לשמש לכל מיני מטרות שונות, כולל ירידה במשקל, עלייה בשרירים, תחזוקה ועוד. כשזה מגיע לירידה במשקל, ישנן גישות רבות ושונות שניתן לנקוט בהן, כל אחת עם מערך היתרונות והחסרונות שלה. הגישה המסורתית היא להפחית את צריכת הקלוריות תוך שמירה או הגדלת רמות ההוצאה האנרגטית (כלומר על ידי פעילות גופנית סדירה). יש אנשים שגישה זו מגבילה מדי ורוצים אסטרטגיה חלופית שאינה כרוכה בספירת קלוריות או שקילה מדי יום.
ישנה גישה של תזונה מאוזנת שהיא תזונה המכילה מגוון מזונות מכל קבוצות המזון, לרבות פירות וירקות תוך הגבלת מזונות עתירי קלוריות כמו ממתקים ובשרים שומניים. תזונה מאוזנת כוללת גם קלוריות ממקורות שומן המצויים במזון כמו שמנים או דגים שומניים.
לסיכום, בסטודיו של איילת לגוף ולנפש תוכלו לעבוד על תוכנית אוכל לירידה במשקל, להבין מהן הסיבות לחוסר ירידה במשקל שלכן ולבצע תהליך של ירידה נכונה במשקל. לפרטים ומידע נוסף אודות הטיפולים שאני מציעה את מוזמנת להשאיר פרטים בטופס צור קשר ואני אחזור אלייך בהקדם 🙂

רוצה לרדת במשקל, להתחיל אורח חיים בריא או לעבור תהליך ניקוי רעלים?

השאירי פרטים

רוצה לרדת במשקל, להתחיל אורח חיים בריא או לעבור תהליך ניקוי רעלים?
השאירי פרטים

דילוג לתוכן